LT LV EE EN

Dalyviams

Parodų rūmų Messe Frankfurt sukurti parodų ženklai yra žymūs ne tik Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Messe Frankfurt  tarptautinės marketinginės platformos klientams yra  vystomos vartojimo prekių, tekstilės, architektūros, technologijų ir dizaino, bei technologijų automobiliams srityse.

Jei apsisprendėte dalyvauti parodoje, rekomenduojame registruotis kuo anksčiau, pageidautina prieš 8-9 mėnesius iki parodos.

Norėdami dalyvauti parodoje, privalote:

  1. Užpildyti dalyvio anketą - "Registracija naujiems klientams". Pateikę informaciją Messe Frankfurt atstovams, gausite patvirtinimą ir nuoroda į registracijos formą.
  2. Užpildyti registracijos formą, kurioje turite pateikti detalią informaciją apie įmonę, produktus bei kokio dydžio ir tipo stendo Jūs pageidaujate parodoje. Mažiausias užsakomas parodinis plotas – 9 kv.m.
  3. Pagal atitinkamą produktų grupę, kurią nurodėte registracijos formoje, Jums bus paruoštas stendo pasiūlymas. Jei įmonei tinka pasiūlytas stendas, įmonė turi atsiųsti raštišką patvirtinimą (nuo Jūsų patvirtinimo įsigalioja sutartis su Messe Frankfurt). Jei įmonei netinka pasiūlytas stendas, įmonė turi pranešti apie tai Messe Frankfurt ir nedelsiant teirautis kito pasiūlymo.
  4. Suderinus ir patvirtinus stendo plotą bei jo vietą parodų salėje, Jums bus pateikta sąskaita-faktūra už suteikto ploto parodoje nuomą bei suteikti visi parodos dalyvio dokumentai ir slaptažodis, papildomų paslaugų užsakymų (elektros, valymo ir t.t.) sistemoje www.easyorder.messefrankfurt.com.

Dalyvavimo mokesčiai Messe Frankfurt organizuojamose parodoje*:

  • Parodos ploto nuoma – nuo 170 Eur/ kv.m.
  • Registracija – 585 Eur
  • Elektros tiekimas – nuo 200 Eur
  • AUMA (Vokietijos parodų asociacija) mokestis (0,60 Euro/ kv.m.)
  • Aplinkosaugos mokestis (nuo 2,00 Eur/kv.m.)
  • Stendo įrengimas – nuo 90 Eur/kv.m. (standartinis įrengimas)

*Tikslūs įkainiai pateikiami konkrečių parodų internetinėse svetainėse.